США не ставили перед Україною умови співпраці з адвокатом Трампа для отримання військової допомоги, – Пристайко

Міністр закордонних справ України Вадим Пристайко запевнив, що уряд США не ставив перед українською державою умови співпраці з адвокатом президента Дональда Трампа Рудольфом Джуліані для отримання військової допомоги.


Про це він заявив в інтерв’ю Радіо Свобода.


На запитання журналіста про те, що історія навколо імпічменту Дональду Трампу набирає великого розголосу і на скільки це матиме великий вплив на допомогу Сполучених Штатів Україні, очільник зовнішньополітичного відомства заявив:


"Чи потрібна нам ця увага? Ні. Ми хотіли б, скоріше, щоб цієї уваги не було, а всі питання, які ми вирішили до цього, які критично важливі для нас, продовжували вирішуватися.


Я хочу єдине сказати точно, що та уява про те, що перед нами стояла дилема, що або ми отримуємо військову допомогу, або ми будемо співробітничати з Руді Джуліані – це абсолютна неправда. Цього не було. Я був присутній на всіх зустрічах і розмовах".


Раніше повідомлялося, що федеральні прокурори Манхеттена почали розслідування щодо діяльності особистого адвоката президента США Руді Джуліані в Україні. Зокрема, мова йде про лобіювання інтересів деяких українських політиків.


Джерело статті: “https://zik.ua/news/2019/10/12/ssha_ne_stavyly_umovy_spivpratsi_z_advokatom_trampa_dlya_otrymannya_viyskovoi_1666793”